Rekrutacja czas start!

STARTUJEMY!!!
Dziś rusza rekrutacja do projektu „Automatyka i robotyka zawodem przyszłości” finansowanego z tzw. funduszy norweskich.
Uczniowie Technikum Automatyki i Robotyki czekają na was zajęcia na Politechnice Łódzkiej z:
  • programowania robotów,
  • robotyki mobilnej,
  • robotyki medycznej,
  • energetyki wiatrowej,
  • programowania autonomicznych pojazdów latających
W sumie 240 godzin, podczas których przekonacie się, w jak wielu obszarach wykorzystywana jest automatyka i robotyka, a zawód, który zdobywacie to prawdziwy zawód przyszłości!

Tych z Was, którzy osiągną najlepsze wyniki podczas prowadzonych zajęć czeka wyjazd do Norwegii, gdzie poznacie swoich rówieśników ze szkół średnich i będziecie mieli okazję odwiedzić norweskie firmy.

Rekrutacja jest dwuetapowa. Po weryfikacji formularzy zaprosimy Was na rozmowę, podczas której będziecie mieli okazję zaprezentować swoje zainteresowania.

Spieszcie się! Wypełnione i podpisane formularze zgłoszeniowe należy dostarczyć do sekretariatu szkoły do dnia 23 września.

Na wszystkie Wasze pytania odpowie: joanna.siwinska@sse.lodz.pl, ale zanim zapytacie, zapoznajcie się z Regulaminem dostępnym w sekretariacie szkoły lub >>tutaj <<
A tutaj możecie pobrać, wydrukować i wypełnić >>FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY<<

lykke til!