And the winner is...

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że na portalu Librus dostępna jest lista 24 uczniów Technikum Automatyki i Robotyki zakwalifikowanych do udziału w projekcie „Automatyka i Robotyka zawodem przyszłości”
Gratulujemy wszystkim biorącym udział w rekrutacji
Przygotowane przez Was prezentacje, filmy, pokazy były na naprawdę wysokim poziomie, a komisja rekrutacyjna długo i burzliwie obradowała zanim wyłoniła ostateczną grupę finalistów.
Drodzy Uczniowie! Wszystkim wam należą się ogromne słowa uznania, możecie być z siebie dumni. Wasza ambicja, umiejętności oraz pracowitość, sprawiają że cały świat stoi przed wami otworem.
Niektórym z Was nie udało się zakwalifikować do projektu, ale nie zniechęcajcie się.
Pamiętajcie, że każde niepowodzenie, to lekcja i nowe doświadczenie, które w rezultacie przełoży się na wasz przyszły sukces.
Wypatrujcie kolejnych projektów, do których będziecie mogli aplikować.

Fingers crossed!