Automatyka i robotyka zawodem przyszłości

Druga publikacja w ramach projektu

Cześć! 👋

Mamy świetne wieści dla wszystkich zainteresowanych rozwojem i innowacjami w edukacji zawodowej!🎓🛠️
Nasza ostatnia przygoda edukacyjna zaowocowała niesamowitą publikacją na temat tego, jak wygląda kształcenie zawodowe w Norwegii, dzięki czemu możemy zobaczyć, co możemy zrobić lepiej w Polsce.

W publikacji, którą przygotowali nasi nauczyciele oraz eksperci z Politechniki Łódzkiej, znajdziecie mnóstwo inspirujących pomysłów i praktycznych wskazówek, które mogą naprawdę pozytywnie wpłynąć na nasze szkolnictwo zawodowe. 🌟💡 Odwiedziliśmy kilka szkół i uczelni w Norwegii, żeby przywieźć Wam to, co najlepsze.

Znajdziecie u nas informacje o tym, jak obecnie wygląda kształcenie zawodowe, jakie zmiany zaszły w ostatnich latach i co możemy z tego wyciągnąć dla siebie. Całość została omówiona również z naszymi norweskimi partnerami, co dodaje publikacji dodatkowej wartości.

Nie możemy się już doczekać, Waszych opinii i przemyśleń! To idealna lektura dla każdego, kto jest ciekaw, jak możemy rozwijać edukację zawodową w Polsce, czerpiąc z najlepszych wzorców. 📘🌍

Sprawdźcie, co nowego możemy wprowadzić w naszych szkołach i jakie innowacyjne rozwiązania możemy adoptować. 
Dołączcie do dyskusji!